Seznam Affs --> Zde

Novinky:
Podívej:
Zápisy:
Hlasy:
Povídky:
Rozcestník Povídky
RPG: Akatsuki jedou Stanovat: 1 / 2 / 3 / 4 / 5 / 6 / 7 / 8 / 9 / 10
(Pro ty, co si to budou v budoucnu číst..jsou hodně starý a nesmyslný někdy!:D)

Suite live Mewnork. Část 3.

2. května 2012 v 21:16 | Miphyra
Jo, po dlouhý době. Snad se bude líbit.
"ÁÁÁÁ, co tto je ?!", zvolá Miphyra, jelikož mezi ně udeřil blesk a teleportoval každou úplně někam jinam.
"Ano. Škodič Světa. Proč ne ? Ale já mu ukážu. Jsem mnohem lepší než on !!", rozesmál se nějaký cizí muž."

"Co to sakra-," vyhrabala se Lairai z kamení, které ji zasypalo, když spadla někam na louku, kde (opravdu) bylo toho kamení spoustu. Okolo všude byly stromy a keře. Byla to jakoby pustota. Lairai tam uvízla. V pustotě. "A vůbec, kde to js-"
"Se nikdy neuvidíš se svýma kámoškama, protože se odsud už nedostaneš," přerušil ji ten cizí muž, upozornil ji a vydal se za Dianou, která se probudila někde na písku(na pláži), zvedla se a shodila všechen písek. "Kkde to jjsem ?" nakonec se zmohla na to se projít po pláži. Voda byla akorát. Chtěla se v ní vykoupat, ale zjistila, že to je asi nebezpečný. Všude po pláži se objevovali kraby a ryby a dokonce i želvy. Když se šla podívat dál, zastavil jí onen muž, co je rozdělil a přerušil Lairai. "Holčičko, řeknu ti to, co tvé kamarádce, už nikdy se neuvidíte, haha," a zmizel se smíchem.
"Kdo to mohl být ?" zajímala se Diana. Pak s klidem usnula a usnula i Lairai.
Miphyra se dostala někam na opuštěné město. Bylo prázdné a strašidelné a vůbec ji nedocházelo, že je v nebezpečí a klidně si tam tancovala, protože měla náladu. "Jéé, kde to jsem ?" řvala na celé kolo. Nikdo se neozval, jen takovej strašidelnej zombíckej zvuk. "Jej," řekla potichu a začala se bát. Pak nadešla noc. Všechny spaly a ráno z nich nejdřív vstala Lairai. "Ksakru, já mu ještě ukážu !" řekla a podívala se kolem. Podle východu sluníčka odhadla, že je nějak kolem 8hodin. Ještě jednou se podívala kolem a pak si všimla lesklé, třpytivé věci. Šla blíž a blíž, až byla u toho. Zvedla věc ze země a zjistila, že je to čtvrtka z Diamantu. Pak si všimla papíru, kde byly obrázky a Lairai prozuměla tomu, že když budou zvednutý všechny tři čtvrtky v zvednutý a každý jiný člověk je bude držet, něco se stane, ale to už Lairai nevyčetla, protože ten konec byl utržený. Druhá z nich se probudila Miphyra, která se probudila v 9hodin podle jejího odhadu východu sluníčka. "Hm, možná, že zombíci teď spí, tak-" ani nedořekla větu, rozhlídla se a vydala se za věcí, kterou zpozorovala. Byla to opět čtvrtka Diamantu podobná té, co našla Lairai. Všimla si, že tu někdo je, proto to rychle schovala a hodila tam něco jako kunai. Kunai letěl a zasáhl onena člověka do levý ruký, takže by ho pro příště měli poznat. Pak se k ní vydal muž a řekl jí úplně to samý, co Dianě: "Holčičko, řeknu ti to, co tvé kamarádce, už nikdy se neuvidíte, haha," řekl hodil ji kunai zpátky do ruky, opatrně a zmizel. Vytáhla Diamant, šla do jednoho z těch domů a přemejšlela, co dál. No, a jako poslední se probudila v 10hodin Diana. Začala ji lízat roztomilá želvička, kterou si hned zamilovala a rozhodla se, že to bude její domácí zvíře, který s ní bude putovat. Zjistila ale, že to je nesmrtelná magická okřídlená želvička. Uměla kouzlit a nejen proto si jí hned zamilovala. Lairai později našla nějakého roztomilého ptáčka, který byl magický, okřídlený a taky nesmrtelný. Zalíbil se jí a proto si ho chtěla nechat.
Miphyra našla nesmrtelného, okřídleného, magické a většího hlodavečka, taky se jí zalíbil. Holky nebyly samy. Měly parťáky. Diana se šla rozhlídnout a uviděla něco za kamenem. I ona zjistila, že je to půlka Diamantu a v právě v tu chvíli se něco dělo. Objevily se tam jejich kopie. Stejná síla, oblečení, krása, pohyby.. no všechno !
_________________________________________________________________________________

Celý den se Kim s Ai scháněly po holkách, ale holky nikde. Nastalo u nich hrobové ticho, když zjistily, že nikde nejsou.
"Možná, že někam odjely," rozhodla se po dlouhém tichu promluvit Ai.
"No, nevím nevím.." řekla Kim na Ai. "Co to je ?" v tu chvíli se začalo nenormálně měnit počasí; chvilku největší teplo, pak mráz, pak akorát, pak podzim.
"Nevím, je to divný," odpověděla pohotově Kim. "Hm..," dořekla pak.
"Kim, pojď ke mně, radši, nebo zmokneme a pak se spálíme..," vyzvala Ai Kim.
_________________________________________________________________________________

"Kdo jsi, a proč vypadáš, jako já ?" zeptala se podezřívavě Diana.
"Jsem ty, Diano," odpověděl smrtelně vážně Dianin klon.
"Nenenenenene !" Diana si radši sedla. Moře ji zahřálo, bylo příjemné a právě v tu chvíli si uvědomila, co se stalo. Ne, nic hezkého, ale rozhodně nemínila se do ní hned pustit, to ne. A Miphyře i Lairai se stalo to stejný;
"Ech !" zasmála se divně Miphyra. "Teď vážně, kdo jseš ?" zeptala se, neudržela se a začala se smát.
Klon se smíchem odpověděl: "Hahah, jseš vtipná, ale to mě nepoznáš ? Jsem já, a ty já." Tohle bylo moc. Zamyslela se, a zjistila, že to nebude něco hezkýho. Ale smála se dál. Jediná ze tří holek, to je ona !
"Kdo jsi ?!" řekla s vážností v hlase Lairai.
"Ty to nevíš, Lairai ?" zeptal se klon s výsměchem v hlase. Lairai se zamyslela, pak ji něco došlo: ten konec, co byl utržený, byl tohle !
_________________________________________________________________________________

Nemám čas, dnes jen tohle, moc se omlouvám za všechno, i za to, že jsem teď nic nepřidala a že to bylo krátký a blbý.. :D xD :/ :)

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Lairai de Oro Fuego Lairai de Oro Fuego | Web | 3. května 2012 v 6:30 | Reagovat

je to dobrý XD těším se na další kapitolu :D

2 Hikari^^ Hikari^^ | 3. května 2012 v 14:12 | Reagovat

je to super! nemôžem sa dočkať ďalšej časti ;)

3 Diana Diana | 3. května 2012 v 14:27 | Reagovat

moc povedené,těším se na další kapitolu

4 Ai Eater Ai Eater | Web | 4. května 2012 v 14:56 | Reagovat

Skvělí,skvělí jen tak dál! :-D

5 Miphyra Miphyra | E-mail | Web | 7. května 2012 v 16:30 | Reagovat

Díky, Ai :D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama